Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Członkowie Zarządu Powiatu podziękowali Urszuli Michniewicz, wieloletniej Dyrektorce Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie za długoletnią i odpowiedzialną pracę. Stanowisko to objęła Barbara Ociepka-Haładus.

W związku z przejściem na emeryturę dotychczasowej Dyrektorki ośrodka, komisja konkursowa wyłoniła nową osobę na to stanowisko. Objęła je Barbara Ociepka-Haładus z Żarek. 

Nowa Dyrektorka spełniła wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Przedstawiła interesującą koncepcję funkcjonowania i rozwoju jednostki, a także wykazała się dobrą znajomością przepisów prawnych i przygotowaniem merytorycznym.

Kameralna uroczystość przebiegła z udziałem Członków Zarządu – Starosty Piotra Kołodziejczyka, Wicestarosty Mariusza Morawica, Członka Zarządu Jolanty Koral, Sekretarz Powiatu Krystyny Jasińskiej, Skarbnik Powiatu Doroty Sędzielewskiej.

Przyłączamy się do podziękowań i gratulacji.yes
        

26

PAŹ

2022

268

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.