Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Kościele parafialnym pod wezwaniem św. Marii Magdaleny w Koziegłowach odbył się Koncert Patriotyczny pn.  „Nie zabiorą Ci Ojczyzny, jeśli nosisz ją w sercu...”

Gospodarzami wydarzenia byli Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pińczycach Joanna Sularz, proboszcz parafii ks. Robert Nemś. 

Powiat Myszkowski reprezentowali: Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, Wicestarosta Mariusz Morawiec.
W uroczystości uczestniczyli również m.in.:  Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Szymon Giżyński, Śląska Kurator Oświaty Urszula Bauer, Redaktor Naczelna Gazety Częstochowskiej Urszula Giżyńska.

W nastrojowej scenerii wybrzmiała klasyka repertuaru patriotycznego w wykonaniu Kasi Moś, Michała Kiepury, Grzegorza Roguta. Grupą muzyków z Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Pińczyc dyrygował Wojciecha Pompka. 

Kiedy na otwarcie koncertu świątynia wypełniła się brzmieniem „Mazurka Dąbrowskiego” stało się jasne, że ten wieczór zapadnie w pamięci uczestników na długo.

Koncert Patriotyczny pn.  „Nie zabiorą Ci Ojczyzny, jeśli nosisz ją w sercu...”dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej  w ramach Funduszu Patriotycznego, edycja 2022 Wolność po polsku.

17

LIS

2022

140

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.