Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Młodzież z ZS nr 1 na Lidze Mistrzów

Podczas Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej pod patronatem Starosty Myszkowskiego, który odbył się w ZS nr 1 w Myszkowie, nagrodą były bilety wstępu na mecz Ligi Mistrzów: Jastrzębski Węgiel - Vojvodina NS Seme Novi Sad (Mistrz Serbii). Po zawodach,  zawodnik Jastrzębskiego Węgla Tomasz Fornal, który jest doskonale znany kibicom siatkarskim jako Wicemistrz Świata z 2022r., wręczył je młodzieży szkolnej.

8 listopada młodzież z naszej Szkoły zasiadła na trybunach Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu, gdzie odbyło się spotkanie inaugurujące tegoroczną edycję Ligi Mistrzów.

Nasi uczniowie po spotkaniu zdobyli cenne autografy oraz pamiątkowe zdjęcia między innymi od: Mistrzów Olimpijskich: Stéphen’a Boyer’a, Trévor’a Clévenot’a, Wicemistrza Świata : Jakuba Popiwczaka.  Niestety nie mogliśmy zrobić pamiątkowej fotografii z Tomaszem Fornalem, który w tym dniu był przeziębiony.

Organizatorem wyjazdu był Pan Tomasz Ośmiałowski - Członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Myszkowie, a opiekunem młodzieży Krzysztof Gradzik- nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 1 w Myszkowie.

 

Informacja i zdjęcia ze strony ZS nr 1

17

LIS

2022

122

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.