Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Za nami kolejna odsłona Powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, która – jak co roku – ma miejsce w siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej w Myszkowie. Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Myszkowie. Nagrody ufundował Zarząd Powiatu. Najlepsi awansowali do Turnieju na szczeblu wojewódzkim.

Przed uczestnikami ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych stanęło niełatwe zadanie napisania specjalistycznego testu, po którym przyszedł czas na uporanie się z pytaniami jury.

Uczniowie znów wykazali się znajomością historii straży pożarnej, wiedzą na temat przepisów ochrony przeciwpożarowej w tym ochrony lasów, znajomością sprzętu p-poż, zagadnień ochotniczej straży pożarnej i udzielania pierwszej pomocy.

Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu wręczał Wicestarosta Mariusz Morawiec w asyście Komendanta Powiatowego Straży Pożarnej Sergiusza Wiśniewskiego, Zastępcy Komendanta Powiatowego Mateusza Nocunia oraz Wiceprezesa Zarządu Powiatowego OSP Zdzisława Ucieklaka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikomyes

31

MAR

2023

318

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.