Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Zespole Szkół nr 2 w Myszkowie rozpoczęła się budowa boiska wielofunkcyjnego. Jest to ważna inwestycja Powiatu Myszkowskiego, na którą pozyskano środki z Rządowego Funduszu Polski Ład.

Budowa i modernizacja infrastruktury sportowej na terenie Powiatu Myszkowskiego to inwestycja, której celem jest zwiększenie aktywności fizycznej oraz sprzyjanie tworzeniu warunków dla rozwoju sportu i prowadzenia zdrowego stylu życia wśród mieszkańców powiatu myszkowskiego, w szczególności dzieci i młodzieży.

Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje 4 zadania:

Zadanie nr 1. Budowa kompleksu sportowego przy Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie Przedmiotem inwestycji jest budowa bieżni 4-torowej poliuretanowej - 104x5.5m, budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej – 44.2x32.1m oraz drenaż, ciągi pieszo-jezdne, oświetlenie, ogrodzenie i elementy malej architektury.

Zadanie 2: Modernizacja boisk przy Zespole Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie Przedmiotem inwestycji jest: wymiana kontenera socjalnego, modernizacja boisk z nawierzchni trawiastej i poliuretanu, zakup wyposażenia

Zadanie 3: Modernizacja istniejących budynków socjalnych kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” przy Zespole Szkół w Żarkach

Zadanie 4: Budowa boiska do piłki siatkowej – plażowej przy Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach

Wartość umowy 3.444.369,00 zł brutto

Środki dofinansowania:

Rządowy Fundusz Polski Ład – 3.375.481,00 zł

Powiat Myszkowski – 68.888,00  zł

 

07

LIP

2023

267

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.