Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tegoroczna uroczystość Święta Policji odbyła się na sali w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myszkowie. Jak co roku, i tym razem awanse na wyższe stopnie uzyskało wielu policjantów. Na sali zasiedli zaproszeni goście, w tym przedstawiciele samorządu powiatowego.

Wicestarosta Mariusz Morawiec i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Zdzisława Polak uczestniczyli w obchodach, reprezentując Powiat Myszkowski.
Wśród zaproszonych gości był gość specjalny – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Artur Bednarek, a także m.in. Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski, Wójt Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak, Wójt Gminy Niegowa Mariusz Rembak.

Uroczystość poprowadził Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie insp. Marcin Lemański, który podziękował całemu garnizonowi za dotychczasową pracę, a także wszelkim instytucjom, które wspierają działalność policji w powiecie. 

W bardzo ciepłych słowach o myszkowskich policjantach wypowiedział się Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Artur Bednarek.
Szczególnym momentem było uroczyste wręczenie policjantom awansów na wyższe stopnie zawodowe.

07

LIP

2023

317

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.