Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Zespole Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie na uroczystościach rozpoczęcia roku szkolnego gościł Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk. Inauguracja odbyła się w odnowionej nie tak dawno sali gimnastycznej, gdzie zgromadziła się cała młodzież, grono pedagogiczne i rodzice. 

Młodzież, kadrę pedagogiczną i gości powitał Dyrektor Jerzy Bryś,  a następnie oddał głos Staroście Myszkowskiemu, Piotrowi Kołodziejczykowi, który życzył całej szkole wielu sukcesów i satysfakcji z wykonanej pracy. 

Warto podkreślić, że w wyniku działania Starosty i Zarządu Powiatu, szkoła wygląda dziś zupełnie inaczej aniżeli przed kilkoma laty. Udało się pozyskać środki zewnętrzne na przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji placówki oraz wybudowanie nowego boiska. 

Szkoła, której jeszcze kilka lat temu groziło zamknięcie, działa obecnie pełną parą, a coroczny nabór jest coraz lepszy.yes

04

WRZ

2023

177

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.