Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zgromadzenie Związku „Jedźmy razem!”

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie odbyło się kolejne z cyklicznych spotkań Zgromadzenia Związku Powiatowo-Gminnego „Jedźmy razem!”.

Spotkaniu przewodniczył Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk, a wśród obecnych znaleźli się m.in. Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Wójt Gminy Niegowa Mariusz Rembak, Wójt Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak, Wiceburmistrz Miasta i Gminy Żarki Jakub Grabowski, Dyrektor Biura Związku "Jedźmy razem!" Edyta Wrzosowska, Sekretarz Powiatu Krystyna Jasińska.

Podczas spotkania wyrażono zgodę na zawarcie na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych w powiatowo-gminnych przewozach pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej, dla których Organizatorem jest Związek Powiatowo-Gminny pod nazwą „Jedźmy razem!”. Przedmiotem obrad były również sprawy w zakresie działalności bieżącej.

Związek Powiatowo-Gminny „Jedźmy razem!”, jest atrakcyjną formą współpracy między jednostkami samorządu lokalnego i ponadlokalnego, ponieważ pozwala na optymalne wykorzystanie potencjału powiatowego i gminnego z korzyścią dla mieszkańców wspólnot samorządowych.
Związek powstał w celu kompleksowego rozwiązania organizacji transportu publicznego w 2021 roku. Prace nad jego utworzeniem rozpoczęto w kwietniu 2021 r. od zainicjowanego przez Starostę Myszkowskiego spotkania z Burmistrzami i Wójtami Gmin z terenu Powiatu Myszkowskiego.

11

WRZ

2023

257

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.