Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Podziękowania dla Członków Forum Młodzieży

W tym roku Forum Młodzieży Powiatu Myszkowskiego opuściła grupa uczniów, którzy zakończyli edukację na poziomie szkoły średniej. Składamy najserdeczniejsze podziękowania Członkom Forum za ich pracę.

Osoby, które angażują się w życie społeczne i prezentują obywatelską postawę, wnoszą w codzienną rutynę świeżość i kreatywność. Forum Młodzieży działa od października 2020 roku i zostało powołane decyzją Zarządu Powiatu Myszkowskiego. 
Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk i opiekun Forum – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Janusz Romaniuk podziękowali uczniom zaangażowanym w działalność.

Forum jest reprezentacją uczniów publicznych szkół ponadpodstawowych, które prowadzą działalność na terenie Powiatu Myszkowskiego.
Forum będzie reprezentować interesy młodzieży wobec instytucji samorządowych i rządowych i pozarządowych. Zapewni możliwość uczestnictwa młodych osób w procesie podejmowania decyzji wpływających na jakość edukacji w Powiecie Myszkowskim. Niewątpliwie ogromną zaletą działania w Forum jest kształtowanie postaw demokratycznych i obywatelskich wśród młodzieży.

13

WRZ

2023

154

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.