Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dofinansowanie wycieczek dla uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Myszkowski w ramach przedsięwzięcia "Poznaj Polskę" - 2023 r.
 
                                  
 
Program „Polski Ład” – przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki 
„Poznaj Polskę”
 
Powiat Myszkowski otrzymał dofinansowanie ze środków budżetu państwa na realizację Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą ,,Poznaj Polskę” w wysokości 75 000,00 zł.
 
Celem akcji jest wsparcie organów prowadzących szkoły w realizacji zadań mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez organizację wycieczek szkolnych umożliwiających poznawanie Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.
 
Przyznane środki finansowe przeznaczone były na dofinansowanie wycieczek szkolnych dla uczniów:
 
1. Liceum Ogólnokształcącego im. mjr Henryka Sucharskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania: 15 000 zł; Wycieczka trzydniowa do Zakopanego.
2. Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Myszkowie w Zespole Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Myszkowie – kwota dofinansowania: 5 000 zł; Wycieczka jednodniowa do Pszczyny.
3. Branżowej Szkoły I stopnia w Myszkowie w Zespole Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania:    10 000 zł; Wycieczka dwudniowa do Wrocławia.
4. Technikum nr 1 w Myszkowie w Zespole Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania:    10 000 zł; Wycieczka dwudniowa do Wrocławia.
5. Technikum nr 1 w Myszkowie w Zespole Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania:    10 000 zł; Wycieczka dwudniowa do Torunia.
6. Technikum nr 1 w Myszkowie w Zespole Szkół nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie – kwota dofinansowania:    10 000 zł; Wycieczka dwudniowa do Torunia.
7. Liceum Ogólnokształcącego w Żarkach w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach – kwota dofinansowania:    10 000 zł; Wycieczka dwudniowa do Warszawy.
8. Technikum nr 2 w Myszkowie w Zespole Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Myszkowie – kwota dofinansowania    5 000 zł; Wycieczka jednodniowa do Sandomierza.
 
Programy wycieczek szkolnych obejmowały punkty edukacyjne określone przez Ministra Edukacji i Nauki.
 

22

WRZ

2023

207

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.