Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dodatki mieszkaniowe dla nauczycieli

Również w dniu 29 stycznia 2007r. na sesji Rada Powiatu w Myszkowie podjęła uchwałę w sprawie określenia wysokości nauczycielskiego dodatku mieszkaniowego oraz szczegółowych zasad jego przyznawania i wypłacania w okresie od 1 stycznia 2007r. do 31 grudnia 2007r. dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski.
Dodatek mieszkaniowy przyznawany jest nauczycielom zatrudnionym na terenie wiejskim oraz w mieście liczącym do 5 tys. mieszkańców - w Powiecie Myszkowskim dla nauczycieli zatrudnionych w szkole ponadgimnazjalnej w Żarkach.
Wysokości nauczycielskiego dodatku mieszkaniowego oraz szczegółowe zasady jego przyznawania i wypłacania w porównaniu z ubiegłym rokiem nie uległy zmianie i zostały uzgodnione z organizacjami związkowymi zrzeszającymi nauczycieli w dniu 9 stycznia 2007r.

09

LUT

2007

6937

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.