Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 29 stycznia 2007r. Rada Powiatu w Myszkowie podjęła uchwałę w sprawie określenia w drodze regulaminu wysokości stawek i zasad przyznawania dodatków dla nauczycieli Powiatu Myszkowskiego: funkcyjnego, motywacyjnego, dodatków za warunki pracy i szczegółowych warunków przyznawania dodatku za wysługę lat.
W uchwalonym regulaminie, który został uzgodniony w dniu 9 stycznia 2007r. z organizacjami związkowymi zrzeszającymi nauczycieli, podwyższono w stosunku do ubiegłego roku dodatki funkcyjne: nauczycielom, którym powierzono wychowawstwo klasy z 60zł na 75zł oraz nauczycielom, którym powierzono sprawowanie funkcji opiekuna stażu z 50zł na 55zł za każdego nauczyciela odbywającego staż powierzonego opiece.
Ponadto w regulaminie podwyższono również wysokość dodatku motywacyjnego dla nauczyciela oraz dyrektora szkoły lub placówki, który zawiera się w przedziale od 5,25% do 15% wynagrodzenia zasadniczego nauczyciela. Dodatek motywacyjny przyznaje nauczycielowi dyrektor szkoły a dyrektorowi Starosta Myszkowski po spełnieniu szczegółowych warunków zawartych w regulaminie.
Regulamin będzie obowiązywał w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia bieżącego roku.

09

LUT

2007

66095

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.