Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powstał ciąg pieszo - rowerowy w Wysokiej Lelowskiej

Uroczyście oddano do użytku ciąg pieszo-rowerowy w Wysokiej Lelowskiej. Symboliczną wstęgę przecięli starosta Marian Wróbel, burmistrz Klemens Podlejski, dyr. PZD w Myszkowie Mariusz Sikora i przedstawiciele lokalnej społeczności.


Fot. Andrzej Kozłowski
Symboliczne przecięcie wstęgi

Ciąg pieszo-rowerowy z Żarek do Wysokiej Lelowskiej wykonano na odcinku 2 km od budynku Szkoły Podstawowej w Żarkach do budynku szkoły w Wysokiej Lelowskiej.
Inwestorem był Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie. Wartość zadania wyniosła 612 tys. zł, z tego sumę 260 tys. zł, Starostwo Powiatowe pozyskało z programu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury.

Jak mówił gospodarz miasta i gminy Żarki, przez którą przebiega inwestycja Starostwa, burmistrz Klemens Podlejski: "Dzięki tej inwestycji został rozwiązany jeden z ważniejszych problemów w zakresie bezpieczeństwa. Na tym odcinku drogi zginęło wielu pieszych i rowerzystów. Liczę, że wypadki śmiertelne nie będą miały tu już miejsca.

08

STY

2009

91126

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.