Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Myszkowie, Starosta Myszkowski Marian Wróbel wyróżnił i uhonorował 80 wyróżniających się sportowców z powiatu myszkowskiego.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrodzeni sportowcy z Zarządem Powiatu

Sportowcy zostali zaproszeni przez starostę w czwartek do Starostwa Powiatowego, gdzie podczas uroczystości z udziałem władz powiatu wręczone im zostały pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Nagrody wręczyli starosta Marian Wróbel, wicestarosta Jan Kieras, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski i przewodniczący Powiatowej Rady Sportu Łukasz Stachera.
W wypełnionej po brzegi sali zgromadziło się ponad sto osób, wśród nich wytypowani do wyróżnienia przez starostę sportowcy, trenerzy, przedstawiciele klubów sportowych.
Wśród wyróżnionych byli przedstawiciele szeregu dyscyplin sportowych, w tym m.in.; piłki nożnej, siatkówki, sportów walki, sportów siłowych, kolarstwa, podnoszenia ciężarów, boksu, lekkiej atletyki. W sumie osiemdziesięciu zawodników, w tym sportowców płci pięknej

08

STY

2009

6347

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.