Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Marek Węgrzynowicz - wygrał konkurs na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy

W poniedziałek 20 lipca, odbył się konkurs na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie.

"Marek Węgrzynowicz wykazał się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym do pełnienia funkcji dyrektora PUP. W trakcie konkursu przedstawił kilka pomysłów, które mogą usprawnić Urząd i uczynić go skuteczniejszym w przeciwdziałaniu bezrobociu. Podkreślam, że priorytetem jest szczególnie konieczność życzliwej, sprawnej i w miarę możliwości skutecznej obsługi interesantów w Powiatowym Urzędzie Pracy" - powiedział tuż po zakończonej procedurze konkursowej starosta myszkowski Marian Wróbel.

W najbliższym czasie starosta zamierza powołać Marka Węgrzynowicza na stanowisko dyrektora. Marek Węgrzynowicz obejmie swoją funkcję z dniem 1 września br.

Marek Węgrzynowicz ma 38 lat. Mieszka w Dąbrowie Górniczej. W 1997 ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Skończył również studia podyplomowe z zarządzania i marketingu oraz z obrotu nieruchomościami. W przeszłości pracował m.in. w: kancelarii radców prawnych, Wojewódzkim Urzędzie Pracy w zespole radców prawnych, Urzędzie Marszałkowskim w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej (obecnie).
Jest żonaty - żona Aldona. Dwoje dzieci: Cyprian - lat 4 i Sara - lat 2.

22

LIP

2009

21590

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Ukryj moduł.