Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dobiega końca kadencja dwóch dyrektorów instytucji powiatowych. Swoją pracę kończy Czesław Miklas, który z końcem sierpnia odchodzi na emeryturę oraz Janina Cuglewską, która przestaje być dyrektorem Zespołu Szkół w Żarkach.

Dla obojga, poniedziałkowa sesja rady powiatu, była ostatnią na tych stanowiskach. Dyrektor Czesław Miklas pojawił się na sesji rady, aby pożegnać się z radnymi i pracownikami Starostwa, z którymi na co dzień współpracował. Były podziękowania od Zarządu Powiatu i podsumowania działalności Czesława Miklasa w fotelu dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy.


Fot. Andrzej Kozłowski
Odchodzący dyrektor PUP Czesław Miklas odbiera podziękowania od Zarządu Powiatu

Na ręce dyrektora starosta myszkowski Marian Wróbel złożył list z podziękowaniami: "W imieniu własnym oraz Zarządu Powiatu w Myszkowie, mam zaszczyt podziękować Panu za lata owocnej pracy w publicznych służbach zatrudnienia. Składam podziękowania za trudną misję kierowania Powiatowym Urzędem Pracy w Myszkowie, za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, zaangażowanie i przejawianą inicjatywę w pracy. Serdecznie dziękuję za wieloletnią współpracę z Zarządem Powiatu, mającą na celu zmniejszenie poziomu bezrobocia wśród mieszkańców Powiatu Myszkowskiego. Pozostając z wyrazami pamięci, życzę wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby publicznej oraz spełnienia planów. Proszę o przyjęcie życzeń szczęścia w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności." Były również kwiaty od Zarządu Powiatu. W swoim ostatnim wystąpieniu w tym charakterze, dyrektor Czesław Miklas podsumował swoje urzędowanie na stanowisku dyrektora PUP w Myszkowie. "Traktuję to jako podziękowanie, nie tyle dla mnie, ile dla moich współpracowników w Powiatowym Urzędzie Pracy, dla pracowników tej instytucji." - mówił odchodzący dyrektor. Wśród swoich osiągnięć odchodzący szef powiatowych służb zatrudnienia wymienił: komputeryzację urzędu, pozyskiwanie środków pozabudżetowych na zwalczanie bezrobocia i różnych form pomocy osobom bezrobotnym i pracodawcom, przeprowadzenie się urzędu do nowej siedziby.


Fot. Andrzej Kozłowski
Na poniedziałkowym posiedzeniu Zarządu Powiatu pożegnano odchodzącą ze stanowiska dyrektora - Janiną Cuglewską

Na poniedziałkowym posiedzeniu Zarządu Powiatu, pożegnano również odchodzącą ze stanowiska dyrektor Janinę Cuglewską, dyrektora Zespołu Szkół im. T.Kościuszki w Żarkach.

22

SIE

2009

30421

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.