Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony piątek, na swojej XXXIV sesji, obradowała Rada Powiatu w Myszkowie.


Fot. Andrzej Kozłowski
Sesja Rady Powiatu. Starosta Marian Wróbel przedstawił informację o przeprowadzanych aktualnie przez Starostwo inwestycjach

Sesja rady, z uwagi na trwającą obecnie przeprowadzkę sali sesyjnej do innej części gmachu Starostwa, odbyła się na wyjeździe w siedzibie nowo oddanej do użytku Strażnicy przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, przy ul. Strażackiej w Myszkowie.
Radni wysłuchali sprawozdanie Starosty Myszkowskiego z działalności Zarządu Powiatu w Myszkowie w okresie międzysesyjnym oraz z wykonania uchwał Rady Powiatu. Starosta Marian Wróbel przedstawił również informację o przeprowadzanych aktualnie przez Starostwo inwestycjach. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy przedstawił informację na temat stanu bezrobocia w powiecie i realizacji zadań Powiatowego Urzędu Pracy w tym zakresie.
Omówiono również informację i oceniono przebieg realizacji budżetu za I półrocze 2009 roku.
Radni podjęli uchwały:
- w sprawie wprowadzenia zmian w Regulaminie Organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Myszkowie;
- w sprawie zwiększenia planu dochodów i wydatków gromadzonych przez jednostki budżetowe na rachunku dochodów własnych;
- w sprawie zwiększenia zryczałtowanej miesięcznej kwoty w 2009 roku na utrzymanie dziecka w Rodzinnym Domu Dziecka w Myszkowie;
- w sprawie zmniejszenia budżetu Powiatu Myszkowskiego na rok 2009 w związku z realizacją planowanych zadań inwestycyjnych Powiatu Myszkowskiego;
- w sprawie zmian w planie Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Myszkowie na 2009 rok;
- w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Myszkowskiego.
- w sprawie zawarcia porozumienia pomiędzy Powiatem Myszkowskim a Gminą Żarki na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa drogi gminnej nr 651018 S - ul. Słoneczna w miejscowości Przybynów" w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011";
- w sprawie zatwierdzenia zmian w statucie Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie;
- w sprawie zatwierdzenia Statutu Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie;
- w sprawie zwiększenia budżetu Powiatu Myszkowskiego na rok 2009 w związku z realizacją projektu: "Na pytanie: Praktyka? Odpowiadam: TAK".
Radni rozpatrywali ponadto zajęcie stanowiska w sprawie wniosku Burmistrza Miasta Myszkowa dotyczącego sprzedaży nieruchomości położonej w Myszkowie, przy ul. Pułaskiego 70.

27

WRZ

2009

33429

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.