Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W uznaniu wysokich osiągnięć w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, pięcioro nauczycieli powiatowych placówek oświaty otrzymało nagrody Starosty Myszkowskiego. Uroczystość odbyła się w miniony czwartek w Zespole Szkół w Będuszu.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrodzeni nauczyciele ze starostą Marianem Wróblem, wicestarostą Janem Kierasem i dyrekcjami szkół

W dniu 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Obchody Dnia odbywające się w powiecie myszkowskim, były okazją do wręczenia przez Starostę Myszkowskiego Mariana Wróbla, zasłużonym nauczycielom nagród przyznawanych za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej. W uroczystościach wręczenia nagród, które odbyły się w miniony czwartek w Zespole Szkół Nr 2 w Myszkowie Będuszu, uczestniczyli ponadto: wicestarosta Jan Kieras, dyrektor ZEAS Leon Okraska, dyrektorzy powiatowych szkół: Mariola Piątek - Piłat, Aleksander Surma, Jerzy Bryś oraz Stanisław Tokarski, Piotr Kos i Andrzej Kowalczyk. Starosta składając życzenia nauczycielom, podkreślił olbrzymie znaczenie ich zawodu oraz ogromny wysiłek i zaangażowanie jakie muszą włożyć w wychowanie kolejnych pokoleń. "Chcę podziękować Wam za olbrzymi wysiłek wkładany w wykonywanie trudnej i odpowiedzialnej pracy. Dziękuję za nieustanne dążenie do osiągania jak najlepszych wyników dydaktycznych i wychowawczych. Życzę wszystkim nauczycielom i wychowawcom, by ta szczególnie trudna i odpowiedzialna praca przynosiła Wam wiele radości i satysfakcji." - życzył nagrodzonym i wszystkim pedagogom starosta Marian Wróbel. Każdy z wyróżnionych otrzymał z rąk starosty, oprócz nagrody pieniężnej, także kwiaty i pamiątkowy dyplom.

20

PAŹ

2009

50094

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.