Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Święto edukacji w ZS w Myszkowie Będuszu

W ubiegłym tygodniu, jak w większości szkół, obchodzono uroczyście Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich nauczycieli, pracowników oświaty, psychologów i pedagogów szkolnych oraz bibliotekarzy. Impreza o tym charakterze odbyła się również w Zespole Szkół Nr 2 w Myszkowie Będuszu.


Fot. Andrzej Kozłowski
W części artystycznej, uczniowie szkoły przedstawili, pełne humoru i dygresji scenki, dotyczące uczniów i nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej zastąpił tradycyjny Dzień Nauczyciela i jest obchodzony w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Dzień Nauczyciela obchodzony jest w większości państw na świecie. W niektórych krajach ma on charakter oficjalny, w innych zwyczajowy.
W ubiegły wtorek w sali gimnastycznej ZS w Będuszu spotkali się nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie. W obchodach uczestniczyli m.in.: wicestarosta Jan Kieras, dyrektor ZEAS-u Leon Okraska. W trakcie uroczystości zostały wręczone sześciorgu nauczycielom oraz pracownikom szkoły nagrody Dyrektora za trud i wysiłek włożony w edukację młodzieży. Dyrektor szkoły Jerzy Bryś oraz zaproszeni goście złożyli wszystkim życzenia, dziękując za zaangażowanie i każdą chwilę poświęconą szkole oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku w środowisku lokalnym.
Po części oficjalnej uczniowie szkoły, pod kierunkiem nauczyciela Bogumiły Adamek, przedstawili całej społeczności szkolnej część artystyczną pełną humoru i dygresji dotyczących uczniów i nauczycieli.

20

PAŹ

2009

70458

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.