Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zespół Szkół w Żarkach promuje szkołę i region

Uczniowie, nauczyciele, Dyrekcja Szkoły oraz zaproszeni goście obejrzeli w poniedziałek, 5 września, prezentacje projektów międzynarodowych realizowanych w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach.


Fot. Andrzej Kozłowski
Wicestarosta Jan Kieras mówił młodzieży o korzyściach wynikających z kontaktów z innymi krajami

O projekcie Comenius, na który Zespół Szkół w Żarkach otrzymał dofinansowanie w wysokości 24000 euro opowiadała mgr Edyta Bacior. Następnie uczniowie mieli możliwość wysłuchać interesujących informacji na temat wymiany międzyszkolnej z placówką w Oranienburgu w Niemczech. Wszyscy obecni obejrzeli także film o współpracy z Joannitami.
Po części oficjalnej, przy kawie i słodkim poczęstunku przygotowanym przez uczniów z klasy II Technikum Gastronomicznego, nauczyciele, dyrektor Zespołu Mariola Piątek-Piłat, wicestarosta Jan Kieras, dyrektor ZEAS Leon Okraska i rzecznik prasowy Starostwa Andrzej Kozłowski rozmawiali z uczniami na temat korzyści z realizacji projektów międzynarodowych.

20

PAŹ

2009

48371

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.