Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Polski Związek Niewidzących i Słabowidzących Oddział w Myszkowie zorganizował tradycyjną Wieczerzę Wigilijną dla swoich członków.


Fot. Andrzej Kozłowski
Piękna, podniosła uroczystość zgromadziła w wielu gości.

Na zaproszenie Heleny Niemczyk, szefowej myszkowskiego oddziału PZNiS, we wtorek na związkową wigilię do Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie, przybyli m.in. starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras, burmistrz Miasta Myszkowa Janusz Romaniuk, z-ca burmistrza Rafał Gil. Opłatki i wigilijną strawę pobłogosławił ks. dziekan Stefan Jachimczak. Członkowie Związku, starsze już najczęściej osoby, z ogromnym wzruszeniem składali sobie życzenia, łamali się tradycyjnym opłatkiem.


Fot. Andrzej Kozłowski
Na Wieczerzy pojawiła się duża grupa osób należących do związku. Dla wielu była to jedna z nielicznych okazji do spotkania się z przyjaciółmi.

To właśnie tam, ludzie z poważną wadą wzroku mogą liczyć na pomoc, w wielu trudnych życiowych sytuacjach. Prezes Związku Helena Niemczyk podziękowała również władzom powiatu i miasta za całoroczne wsparcie finansowe dla myszkowskiego oddziału Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących.

17

GRU

2009

6316

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.