Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W poniedziałek 14 grudnia, w hali LO w Myszkowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Halowej 5-osobowej. Impreza zorganizowana została w ramach cyklu współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych "Licealiada". Impreza odbyła się o Puchar Starosty Myszkowskiego.


Fot. Andrzej Kozłowski
Rozgrywki halowe były ostatnimi zawodami w ramach "Licealiady" w tym roku

Poniedziałkowe rozgrywki w hali były ostatnią już w tym roku odsłoną cyklu współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Myszkowskiego. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół Nr 2 w Myszkowie. Wystartowało 8 zespołów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu myszkowskiego, w dwóch kategoriach - chłopcy i dziewczęta.
Młodzież walczyła zacięcie o zwycięstwo w Mistrzostwach. W kategorii dziewcząt najlepszy okazał się "myszkowski ogólniak", a wśród chłopców ZS w Żarkach. Mistrzostwa odbyły się o puchar i nagrody Starosty Myszkowskiego. Młodym zawodnikom nagrody wręczyli: starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras i członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski.
Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali dyr. ZS Nr 2 w Myszkowie Będuszu Jerzy Bryś i nauczyciele wf z tej szkoły Michał Lupa i Paweł Opydo.
W ramach "Licealiady" w tym roku zorganizowane zostały Mistrzostwa Powiatu w: piłce ręcznej, piłce nożnej 11-osobowej, piłce nożnej 6-osobowej, piłce nożnej halowej 5-osobowej, siatkówce, ręcznej, koszykówce, lekkoatletyce, tenisie stołowym i siatkówce plażowej.

15

GRU

2009

28982

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.