Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Na żądanie starosty zbiera się wojewódzki sztab kryzysowy

Na żądanie starosty myszkowskiego Łukasza Stachery, wojewoda śląski zwołał w Myszkowie, posiedzenie wojewódzkiego sztabu kryzysowego. Sztab zbiera się jutro (czwartek) o godz. 9.00 w Starostwie Powiatowym.

W posiedzeniu sztabu udział wezmą: wicewojewoda śląski, starostowie powiatów myszkowskiego, częstochowskiego, lublinieckiego, zawierciańskiego, kłobuckiego, wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu myszkowskiego, przedstawiciele służb wojewody śląskiego, Zakładu Energetycznego ENION z Częstochowy i Myszkowa, Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie.
Sztab zbiera się w związku z sytuacją kryzysową, związaną z następstwami złych warunków atmosferycznych, w tym m.in.: brakiem energii elektrycznej w wielu miejscowościach, brakiem dostaw bieżącej wody, warunkami na drogach.

13

STY

2010

77576

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.