Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Gimnazjaliści z "Schumana" z pucharem starosty

W przedświąteczny poniedziałek 21 grudnia, w hali sportowej Gimnazjum w Koziegłowach, odbył się III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Myszkowskiego. Zwycięsko z rywalizacji wyszedł team gimnazjalistów z myszkowskiego "Schumana".


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrody w Turnieju wręczyli wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Dorota Kaim - Hagar i członek Zarządu Powiatu Mariusz Morawiec

Rozgrywki rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Koziegłowach. O puchar starosty myszkowskiego Łukasza Stachery rywalizowali gimnazjaliści z Myszkowa, Poraja i Koziegłów. Organizatorem pasjonujących zmagań przy siatce był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "OLIMP- Gimnazjum Koziegłowy". Nad sprawną organizacją i przebiegiem sportowej rywalizacji czuwał nauczyciel wf gimnazjum w Koziegłowach Marcin Gwardyś.
W rozgrywkach udział wzięły: Gimnazjum nr 5 im. R. Schumana z Myszkowa -I skład, Gimnazjum nr 5 im. R. Schumana z Myszkowa - II skład, Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika z Myszkowa, Gimnazjum im. K. Górskiego z Poraja oraz LUKS "Olimp - Gim. Koziegłowy". Gimnazjaliści grali systemem "każdy z każdym". Nagrody, w imieniu starosty myszkowskiego Łukasza Stachery, wręczyli wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Dorota Kaim - Hagar, członek Zarządu Powiatu Mariusz Morawiec i Joanna Lula - dyrektor Zespołu Szkół w Koziegłowach.
"Jest to III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez LUKS "OLIMP - Gim. Koziegłowy". Dzięki przychylności dyrekcji Zespołu Szkół, oraz Starostwa Powiatowego w Myszkowie, które ufundowało nagrody, mogliśmy zorganizować kolejny raz Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej. Dziękuję trenerom drużyn oraz młodzieży za przybycie na turniej oraz sportową atmosferę rozgrywanych meczy. W styczniu 2010r. zapraszamy do Koziegłów, szkoły Naszego Powiatu na Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej." - mówi Marcin Gwardyś, organizator turnieju.

06

STY

2010

72538

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1210556_698942811.JPG

Zdjęcie: P1210556_698942811.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.