Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kilkaset osób zgromadzonych przed budynkiem Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie wspólnie przywitało nowy, 2010 rok. Świętujący liczni mieszkańcy Myszkowa i Powiatu Myszkowskiego bawili się szampańsko, a gorące rytmy rozgrzały wszystkich, pomimo rzęsistego, zimnego deszczu.


Fot. Jarosław Jaskólski - dyr. MDK w Myszkowie
Życzenia burmistrza Miasta Myszkowa Janusza Romaniuka...

Zorganizowana przez Urząd Miasta w Myszkowie i Miejski Dom Kultury w Myszkowie impreza odbyła się pod wspólnym patronatem Starosty Myszkowskiego Łukasza Stachery i Burmistrza Miasta Myszkowa Janusza Romaniuka. Tegoroczna sylwestrowa impreza zorganizowana została udanie, co widać było szczególnie po rozradowanych i roztańczonych osobach, które zdecydowały się przywitać wspólnie nowy rok.
Ulica 3 Maja bardzo szybko wypełniała się przybywającym tłumem sylwestrowych gości, chcących uczestniczyć w plenerowej zabawie. Sylwester rozpoczął się ok godz. 23.30. Prawie dwugodzinną zabawę wypełniły gorące, sylwestrowe rytmy.


Fot. Jarosław Jaskólski - dyr. MDK w Myszkowie
... i Zofii i Andrzeja Jastrzębskich, w imieniu starosty myszkowskiego Łukasza Stachery

Wspólnie Nowy Rok przywitali: burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk wraz z małżonką Sylwią, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski wraz z małżonką Zofią Jastrzębską, wiceprzewodniczącą Rady Powiatu w Myszkowie, radny miejski Andrzej Giewon, dyrektor MDK w Myszkowie Jarosław Jaskólski wraz z żoną Dagmarą. Parę chwil przed północą burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk, a radni Andrzej i Zofia Jastrzębscy, w imieniu starosty myszkowskiego Łukasza Stachery, złożyli życzenia Mieszkańcom Powiatu i Miasta. "Dobrych, pogodnych i spokojnych dni życzę Państwu w tym Nowym Roku, niech spełnią się życzenia, a dobry nastrój niech Państwa nie opuszcza" - mówił burmistrz Janusz Romaniuk, wznosząc noworoczny toast. Chwilę później niebo rozbłysło tęczą fajerwerków, sponsorowanych przez Starostę Myszkowskiego i Burmistrza Miasta Myszkowa i Starostę Myszkowskiego, a obecni mieszkańcy padali sobie w ramiona, składając życzenia powodzenia, zdrowia i szczęścia, wyrażając nadzieję, że rozpoczęty właśnie rok będzie lepszy od poprzedniego. Noworoczna zabawa trwała do ok. pierwszej w nocy, pomimo rzęsistego, zimnego deszczu.

05

STY

2010

53765

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1030308_-_Kopia_105303036.JPG

Zdjęcie: P1030308_-_Kopia_105303036.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.