Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

"Cieszymy się z tego, że możemy sprawić radość, obdarować świątecznymi prezentami i wzbudzić uśmiech na waszych twarzach" - powiedział starosta myszkowski Łukasz Stachera, odwiedzając tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie.


Fot. Andrzej Kozłowski
Z wizytą w Rodzinnym Domu Dziecka

Starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras i dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie Grażyna Chałupka, odwiedzili przed Świętami Bożego Narodzenia, Rodziny Dom Dziecka w Myszkowie. Placówka ta podlega Starostwu Powiatowemu. Przebywa w nim obecnie sześciu wychowanków. Opiekę nad nimi sprawuje Urszula Michniewicz, będąca jednocześnie dyrektorem placówki. Starosta przybył z prezentami i życzeniami świąteczno - noworocznymi. W wielkich paczkach podopieczni znaleźli książki, słodycze i inne suweniry. Emocje przy rozpakowywaniu i radość obdarowanych świadczyły, że powiatowy Mikołaj trafił w przysłowiową "dziesiątkę", tym bardziej, że w tych paczkach odnaleźli wielkie serce, miłość i wiarę w dobro, drugiego człowieka i lepsze jutro.

05

STY

2010

46423

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1210603_484608510.JPG

Zdjęcie: P1210603_484608510.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.