Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W poniedziałek 26 kwietnia w hali LO w Myszkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Halowej 5-osobowej. Impreza zorganizowana została w ramach cyklu współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych „Licealiada”. Zwyciężyła drużyna chłopców z myszkowskiego LO. Impreza odbyła się o Puchar Starosty Myszkowskiego.


Fot. Andrzej Kozłowski
Zwycięzcy Mistrzostw ze starostą Łukaszem Stacherą

Poniedziałkowe rozgrywki w hali były częścią cyklicznych rozgrywek współzawodnictwa szkolnego w powiecie myszkowskim „Licealiada 2009/2010”. Organizatorem turnieju było Liceum Ogólnokształcące im. mjra H. Sucharskiego w Myszkowie i Uczniowski Klub Sportowy „Maraton”. Wystartowało 5 zespołów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu myszkowskiego, w kategorii chłopców.
Młodzież walczyła zacięcie o zwycięstwo w Mistrzostwach, a najlepszy okazał się myszkowski ogólniak. Mistrzostwa odbyły się o puchar i nagrody Starosty Myszkowskiego. Młodym zawodnikom nagrody wręczyli: starosta myszkowski Łukasz Stachera i członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski.
W ramach „Licealiady” w tym roku zorganizowane będą pod patronatem starosty myszkowskiego, Mistrzostwa Powiatu w: piłce ręcznej, piłce nożnej 11-osobowej, piłce nożnej 6-osobowej, piłce nożnej halowej 5-osobowej, siatkówce, ręcznej, koszykówce, lekkoatletyce, tenisie stołowym i siatkówce plażowej.

06

MAJ

2010

81878

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1250416_262447302.JPG

Zdjęcie: P1250416_262447302.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.