Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Piękno jurajskiej zimy oczyma młodych

W Zespole Szkół w Będuszu odbył się finał powiatowego III konkursu plastyczno - fotograficznego dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "Zima w krajobrazie Jury Krakowsko-Częstochowskiej i okolic". Cenne nagrody w konkursie ufundował Starosta Myszkowski, który objął imprezę patronatem.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy powiatowego konkursu plastyczno - fotograficznego

Konkurs odbywał się z okazji przypadającego na 22 kwietnia Dnia Ziemi. Prace w konkursie zaprezentowali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu myszkowskiego. Celem konkursu było propagowanie wśród młodzieży znajomości lokalnej przyrody, architektury, kształtowanie poczucia tożsamości z "Naszą Małą Ojczyzną", popularyzacja i promocja walorów przyrodniczych powiatu i okolic, rozwijanie kreatywności uczestników konkursu, kształcenie umiejętności posługiwania się środkami komunikacji niewerbalnej oraz popularyzacja i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych oraz fotograficznych.
Nagrody w konkursie ufundował Zarząd Powiatu, a w imieniu starosty myszkowskiego Łukasza Stachery wręczył je wicestarosta Jan Kieras. „Chciałbym pogratulować zwycięzcom konkursu. Cieszę się, że po raz kolejny szkoła organizuje konkurs popularyzujący i promujący Jurę. Mamy faunę i florę, której pozazdrościć mogą nam inni. Zachęcam do odwiedzania Jury Krakowsko – Częstochowskiej i uwieczniania na fotografiach i pracach malarskich jej piękno.” - mówił wicestarosta Jan Kieras wręczając nagrody.

06

MAJ

2010

83305

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1240494_736722262.JPG

Zdjęcie: P1240494_736722262.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.