Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ponad pół tysiąca tegorocznych maturzystów. Życzenia Starosty Myszkowskiego.

Dziś rozpoczęły się tegoroczne matury. W powiecie myszkowskim do matury przystępuje ponad pół tysiąca maturzystów. Starosta myszkowski życzy wszystkim tegorocznym maturzystom połamania piórDo egzaminu maturalnego w szkołach podlegających Starostwu przystępuje 535 uczniów. Najwięcej tegorocznych maturzystów przystąpi do egzaminu w Liceum Ogólnokształcącym im. mjra H. Sucharskiego w Myszkowie 211 osób, w żareckim Zespole Szkół im. T. Kościuszki będzie 149 maturzystów, w tym 81 zdających w LO, a 68 w Technikum. W Zespole Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie zdających będzie 110 osób w Technikum, natomiast 65 osób w Zespole Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie, z czego 52 osoby w Technikum i 13 osób w Liceum Profilowanym.
Czwartego dnia tego miesiąca, we wtorek, maturzyści będą zdawać egzamin pisemny z języka polskiego. Dzień później, 5 maja, przyjdzie pora na matematykę. 6 maja uczniów czeka egzamin pisemny z języka angielskiego, a 7 maja w piątek z wiedzy o społeczeństwie. Po weekendowym odpoczynku pisemnych egzaminów ciąg dalszy. W poniedziałek, 10 maja uczniowie będą zdawać biologię i historię muzyki, we wtorek, 11 maja język niemiecki, w środę 12 maja, język hiszpański, w czwartek 13 maja geografię i wiedzę o tańcu, a w piątek 14 maja język rosyjski. Najdłużej na egzamin czekać będą musieli uczniowie, którzy wybrali historię i chemię (będą ją mogli zdawać dopiero w poniedziałek, 17 maja), informatykę i język łaciński (tu termin to wtorek, 18 maja), język francuski (środa, 19 maja), fizykę i astronomię oraz filozofię (czwartek, 20 maja) a także języki mniejszości narodowych, język kaszubski, język włoski (piątek, 21 maja).
Równolegle, od 4 do 28 maja, trwać będzie część ustna egzaminów przeprowadzona według harmonogramów ustalonych przez przewodniczących szkolnych zespołów egzaminacyjnych.

04

MAJ

2010

4006

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1250764_782510943.JPG

Zdjęcie: P1250764_782510943.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.