Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rafał Popiół - najlepszym dzielnicowym w powiecie

Rozstrzygnięto powiatowy konkurs konkurs na „Najlepszego dzielnicowego 2009 roku”. W plebiscycie mieszkańcy powiatu myszkowskiego uznali, że tytuł ten przysługuje asp. sztab. Rafałowi Popiołowi. W ubiegły wtorek, otrzymał wyróżnienie z rąk starosty myszkowskiego Łukasza Stachery i komendanta powiatowego Policji mł. insp. Artura Klimka.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrodzony dzielnicowy Rafał Popiół (drugi od lewej)

Wraz z końcem ubiegłego roku zakończył się konkurs na „Najlepszego dzielnicowego 2009 roku” organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Myszkowie pod patronatem Starosty Myszkowskiego. Mieszkańcy naszego powiatu w plebiscycie zdecydowali, którego z dzielnicowych darzą największą sympatią i zaufaniem. Jak wynika z informacji uzyskanych od
głosujących – duży wpływ na wybór najlepszego dzielnicowego miało zarówno długoletnie doświadczenie funkcjonariusza, profesjonalizm w wykonywaniu zadań służbowych, jak również indywidualne cechy osobowe, takie jak miłe usposobienie, umiejętność nawiązywania kontaktów, rozwiązywania sytuacji konfliktowych oraz gotowość niesienia pomocy. Jednym z kryteriów wyboru była liczba głosów uzyskanych od mieszkańców poszczególnych rejonów. Na swojego dzielnicowego można było głosować za pomocą elektronicznej ankiety zamieszczonej na stronie internetowej Starostwa Powiatowego i Komendy Powiatowej Policji. Ubiegający się o miano najlepszego, policjanci zostali ocenieni wyłącznie na podstawie głosów oddanych przez mieszkańców. Spośród dziesięciu dzielnicowych z naszej komendy największą ilość głosów uzyskał asp.szt. Rafał Popiół. We wtorek 22 czerwca w Starostwie Powiatowym, aspirant Popiół odebrał wyróżnienie i okazały puchar z rąk starosty myszkowskiego Łukasza Stachery. Wręczając wyróżnienie starosta Łukasz Stachera mówił m.in.: „Konkurs, w którym odniósł pan niekwestionowane zwycięstwo, przybliżył mieszkańcom naszego powiatu sylwetki dzielnicowych, kreował pozytywny wizerunek Policji oraz wzrost poczucia bezpieczeństwa. Wygrana w plebiscycie potwierdza, że swoją dotychczasową pracą zaskarbił pan sobie sympatię i zaufanie mieszkańców, którzy mają świadomość, że do dzielnicowego można się zwrócić z każdym problemem, zawsze uzyskując jego najlepsze rozwiązanie.” Policjant wyróżniony został w obecności Komendanta Powiatowego Policji mł.insp. Artura Klimka i naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Dariusza Jurczyka. Najlepszy dzielnicowy Rafał Popiół odebrał również wspólne ciepłe życzenia od władz powiatu myszkowskiego oraz kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie, przedstawiciele których wyraźnie zaznaczyli, iż są dumni z zawodowej postawy i osiągnięć dzielnicowego, winszując zwycięzcy nieustającej motywacji i realizacji zamierzeń.

Rafał Popiół ma 36. Wraz z żoną i czwórką dzieci mieszka w Sokolnikach. Posiada wykształcenie średnie. Ukończył Szkołę Policji w Słupsku. W policji pracuje od 15 lat, a jako dzielnicowy od lat 12. Jego hobby to motoryzacja. Jest dzielnicowym rejonu nr 1 w Myszkowie, który obejmuje ulice: Kościuszki od nr 28 do 68/70 (numery nieparzyste parzyste), Sikorskiego od nr 2 do 28 (numery parzyste),Skłodowskiej,11- go Listopada, Wyszyńskiego, 1-go Maja, 3- go Maja, Kościelną, Zieloną, Słowiańską. Mieszkańcy mogą zgłaszać interwencje w pokoju nr 14 lub pod nr tel. 034 315 32 27 od godz. 7.30 do 15.30.

Tekst: asp. Aneta Orman, Andrzej Kozłowski

23

CZE

2010

23638

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1270856_820888621.JPG

Zdjęcie: P1270856_820888621.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.