Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wzorowo się uczyli, brali udział w olimpiadach przedmiotowych, aktywnie działali na rzecz społeczności szkolnej – uczniowie klas maturalnych ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Starostwo. Najlepszych z najlepszych cennymi nagrodami uhonorował Starosta Myszkowski. Nagrody wręczono w trakcie uroczystego spotkania z Zarządem Powiatu.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrodzeni maturzyści wraz z Zarządem Powiatu i dyrekcją szkół

Tegoroczni maturzyści zakończyli już edukację. Z tej okazji Zarząd Powiatu w Myszkowie dla najlepszych, jak co roku, ufundował cenne nagrody. Starosta Łukasz Stachera zaprosił najlepszych uczniów z powiatu myszkowskiego na uroczyste spotkanie w Starostwie, na posiedzenie Zarządu Powiatu. Po trzech najlepszych uczniów z każdej szkoły, dla której organem prowadzącym jest Starostwo. Nagrody otrzymali:

Liceum Ogólnokształcące im. H. Sucharskiego w Myszkowie: Katarzyna Białas, Mateusz Matysiewicz, Weronika Bulska.

Zespół Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego: Beata Zenderowska, Joanna Dub, Kamil Grabowski.

Zespół Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja: Iwona Wieczorek, Monika Noszczyk, Wioletta Miśkiewicz.

Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach: Magdalena Ujma, Sylwia Pryka, Wioleta Skowron.

Starosta Łukasz Stachera wraz z wicestarostą Janem Kierasem i członkami Zarządu: Jadwigą Skalec, Mariuszem Morawcem i Andrzejem Jastrzębskim, podziękowali prymusom za osiągnięte wyniki i całoroczną wytężoną pracę. „Życzę udanego startu w dorosłe życie, pomyślności w kontynuowaniu nauki, wytrwałości w realizowaniu podejmowanych zamierzeń oraz spełnienia młodzieńczych marzeń.” - winszował starosta. Przedstawiciele władze Powiatu złożyli również podziękowania przybyłym na spotkanie dyrektorom szkół. Młodzież uhonorowana została okolicznościowymi dyplomami i cennymi upominkami książkowymi. W sumie nagrodzono 12 osób. Byli to najlepsi tegoroczni maturzyści, którzy osiągnęli wysokie oceny i średnią w nauce, startowali z sukcesem w różnych olimpiadach przedmiotowych, reprezentując nasz powiat na forum ogólnopolskim. Nagrody wręczono w obecności dyrektorów: Marioli Piątek, Aleksandra Surmy, Jerzego Brysia i Eugeniusza Bugaja. Nagrodzeni maturzyści przyznali, że aby osiągnąć takie wyniki konieczna była nie tylko ciężka praca i systematyczna nauka, ale również odrobina szczęścia. Wszystkim składamy serdeczne gratulacje, życzymy zrealizowania planów życiowych oraz dostania się na wymarzony kierunek studiów.

08

CZE

2010

83258

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1260121_593883899.JPG

Zdjęcie: P1260121_593883899.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.