Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski Łukasz Stachera zapraszaStarosta Myszkowski Łukasz Stachera zaprasza Mieszkańców Powiatu na 67. Tour de Pologne.

W poniedziałek 2 sierpnia 2010 roku przez Powiat Myszkowski przebiegać będzie trasa 2 etapu 67. Tour de Pologne VCI Pro Tour. Peleton najlepszych ekip kolarskich świata przejedzie trasą: od skrzyżowania w Suliszowicach, przez Zawadę, Żarki, dalej ulicą Myszkowską oraz w Myszkowie ulicą Kościuszki, Pułaskiego, przez rondo, do Będusza i Leśniaków.

Wzdłuż trasy przejazdu ruch kołowy będzie zamknięty już od godziny 15.45 do końca wyścigu. Planowane przez organizatorów godziny przejazdu ok. 16.40 – 17.29. Trasa zabezpieczana będzie przez policję i strażaków ochotników.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców tych okolic o zachowanie szczególnego bezpieczeństwa i zwrócenie uwagi na zwierzęta domowe.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy. Prosimy o przychylne ustosunkowanie się do naszej prośby, o zachowanie bezpieczeństwa i liczny udział na trasie wyścigu oraz sportowy, kulturalny doping dla zawodników ze światowej czołówki kolarstwa.

Starosta Myszkowski wraz z Radnymi i organizatorami Wyścigu, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tym wydarzeniu oraz zachęca do gorącego dopingu kolarzy.

31

LIP

2010

33396

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

tour_de_pologne_logo_489518043.jpg

Zdjęcie: tour_de_pologne_logo_489518043.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.