Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W sobotę 10 lipca br. odbyły się po raz dziesiąty Mistrzostwa Futsal. Impreza odbyła się na porajskim „Orliku 2012” o Puchar Starosty Myszkowskiego Łukasza Stachery.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy jubileuszowych mistrzostw w futsal

Jubileuszowe Mistrzostwa zainicjował przed dziesięciu laty obecny starosta myszkowski Łukasz Stachera, który od początku imprezy jest rokrocznie fundatorem nagród. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział kilkanaście drużyn, które zmierzyły się w dwóch kategoriach wiekowych szkoły podstawowe i open. Rozgrywki toczyły się na porajskim kompleksie sportowym „Orliku 2012”. Nad sprawnym przeprowadzeniem zawodów czuwał trener Andrzej Pawłowski. Organizatorami turnieju byli Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu, LKS „Polonia” Poraj oraz Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum w Poraju. Atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego, pucharów i statuetek ufundował starosta myszkowski Łukasz Stachera, które wręczył wraz z radną powiatową Anna Sochą – Korendo i prezesem LKS „Polonia” Poraj Michałem Grzybowskim. „Dziękuję za sportową rywalizację w jubileuszowych mistrzostwach, które po raz dziesiąty organizowaliśmy w gminie Poraj. Każdy z uczestniczących zespołów zasługuje na pochwałę. Przed nami na tym obiekcie jeszcze wiele interesujących rozgrywek. Dziękuję organizatorom za sprawne przeprowadzenie rozgrywek" – mówił starosta myszkowski Łukasz Stachera. Wśród szkół podstawowych najlepsza okazała się drużyna FC Biedronka, przed zespołem Bez Nazwy i Inter Poraj. W kategorii open zwyciężyli Przyjaciele Żubra, przed U Jacka i FC Pacuchy. Wśród najmłodszej kategorii wiekowej najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Barczyk, a bramkarzem Kacper Gajewski. W starszej kategorii wiekowej za najlepszego zawodnika uznano Michała Cichonia, strzelca Adriana Sochańskiego, a bramkarza Dawida Woźniaka.

Skład drużyn:
FC Biedronka: Jędrzej Kruk, Kacper Gajewski, Michał Cupiał, Jakub Jędryka, Łukasz Konieczny, Maciej Raszczyński, Sebastian Graf, Kacper Białas.
Przyjaciele Żubra: Dawid Woźniak, Michał Jakubiec, Damian Domagała, Damian Operskalski, Kamil Jędrkiewicz, Adam Kuziorowicz, Adam Kamela, Łukasz Białaszczyk.

20

LIP

2010

42805

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1280468_456192027.JPG

Zdjęcie: P1280468_456192027.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.