Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Muzyka i taniec zdominowały III edycję Festiwalu „Na Klepisku”. Zabawa w stylu lat 20-tych i 30-tych ubiegłego stulecia spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców gminy Żarki i nie tylko.


Fot. Andrzej Kozłowski
Festiwal oficjalnie rozpoczęli: wicestarosta Jan Kieras, burmistrz Żarek Klemens Podlejski, radna powiatowa Jadwiga Skalec i przewodnicząca Rady MiG Żarki Stanisława Nowak

W klimat przedwojennej piosenki wprowadzili widzów: Justyna Królak i Janusz Sołtysik. J. Królak z wykształcenia romanistka, z zamiłowania wokalistka. Znana w częstochowskim środowisku muzycznym i nie tylko. Najczęściej pojawia się w duecie z saksofonistą Januszem Sołtysikiem, który jest również klarnecistą, pianistą i aranżerem. Od wielu lat związanym ze środowiskiem jazzowym w kraju i za granicą. J. Sołtysik to założyciel i prezes Stowarzyszenia Jazzowego w Częstochowie (2002 rok) – od 2004 roku Honorowy Prezes. Obecnie przygotowuje się do nagrania płyty z wokalistami: Januszem Szromem i Lorą Szafran.

10

SIE

2010

28952

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1290508_434796566.JPG

Zdjęcie: P1290508_434796566.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.