Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ośmioro nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Starostwo Powiatowe otrzymało akty nominacji na nauczyciela mianowanego. Starosta myszkowski Łukasz Stachera wręczył je na posiedzeniu Zarządu Powiatu w poniedziałek 30 sierpnia.


Fot. Andrzej Kozłowski
Mianowani nauczyciele z Zarządem Powiatu

Uroczystość wręczenia aktów nominacji na stopień nauczyciela mianowanego odbyło się w poniedziałek 30 sierpnia br., w nowej sali sesyjnej Starostwa Powiatowego, towarzysząc obradom Zarządu Powiatu. Prócz samych awansujących na wyższe stopnie, na tą ważną dla młodych pedagogów uroczystość, stawili się: starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras, członkowie Zarządu: Jadwiga Skalec, Andrzej Jastrzębski i Mariusz Morawiec, jak również dyrektorzy szkół, w których na co dzień pracują awansowani: Aleksander Surma, Jerzy Bryś, Eugeniusz Bugaj i Robert Pawlik, a także dyrektor ZEAS Leon Okraska i naczelnik Wydziału Edukacji Barbara Kilanowska. Wręczenie aktów nominacji poprzedziło uroczyste ślubowanie w obecności członków Zarządu Powiatu. „Gratuluję Państwu osiągniętego sukcesu zawodowego. Egzamin złożony przed komisją pokazał, że jesteście bardzo dobrze przygotowani do swojej pracy. Starostwo przykłada dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez kadrę pedagogiczną naszych szkół ponadgimnazjalnych. Dążymy do tego, by nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych nieustannie podnosili swoje kwalifikacje” - mówił, wręczając akty mianowania, starosta myszkowski Łukasz Stachera. Rotę ślubowania odczytał wicestarosta Jan Kieras. „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.” Te słowa nauczycielskiej przesięgi wypowiedzieli Katarzyna Dyja – Żmuda doradca zawodowy z Publicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Myszkowie, nauczyciel przedmiotów zawodowych z Zespołu Szkół Nr 1 w Myszkowie Paweł Majkrzyk, nauczyciele wychowania fizycznego Przemysław Jaworski z ZS w Żarkach, Agnieszka Janocha z myszkowskiego LO i Krzysztof Gradzik z „Kwiatkowskiego”, ponadto przed komisją stanęli nauczyciele języków obcych Anna Grzywna z LO w Myszkowie, Ewa Buzoń – Krupińska z ZS nr 2 w Myszkowie i Aneta Stępińska – Matyja z myszkowskiego ogólniaka. Przystąpili oni w lipcu do egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego. Stanęli wówczas przed komisją postępowań egzaminacyjnych dla nauczycieli kontraktowych ubiegających się o awans. Egzamin zdali wszyscy i nowy rok szkolny 2010/2011 rozpoczną już jako nauczyciele mianowani. Od starosty, oprócz podwyżki pensji, z tym związanej, otrzymali również symboliczną różę i gustownie oprawiony akt mianowania.

01

WRZ

2010

98634

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1310332_589613133.JPG

Zdjęcie: P1310332_589613133.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.