Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Na terenie Powiatu Myszkowskiego pojawił się oszust, który twierdzi, że wygrał przetarg organizowany przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie na wydanie publikatora reklamowego dla firm. Informujemy, że Starostwo nie ogłaszało takiego przetargu.

Mężczyzna zjawił się w jednej z firm na terenie gminy Żarki i zaproponował umieszczenie reklamy w fikcyjnym – jak się okazało – folderze reklamowym, za co zażądał 120 zł. Wystawił fakturę i pobrał należność. Od tej pory wszelki kontakt z nim stał się niemożliwy. Podane telefony nie odpowiadały. Nigdy więcej też nie pojawił się w oszukanej firmie.

Ostrzegamy przedsiębiorców z Powiatu Myszkowskiego przed naciągaczem, próbującym wyłudzić pieniądze. W przypadku pojawienia się kogoś bezprawnie powołującego się na współpracę ze Starostwem Powiatowym w Myszkowie w kontekście wydania publikatora reklamującego firmy, prosimy o natychmiastowe powiadomienie policji.

29

WRZ

2011

27233

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.