Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski Wojciech Picheta odwiedził myszkowskich licealistów, którym przedstawił specyfikę działalności Zarządu Powiatowego i Rady Powiatu.

Maturzyści zainteresowani problematyką samorządową uczestniczyli w specjalnej lekcji, podczas której Starosta Wojciech Picheta znakomicie sprawdził się w roli wykładowcy. Młodzież miała możliwość usłyszeć z pierwszej ręki o tym, co jest najważniejsze podczas pracy w Starostwie.
Uczniowie interesowali się sprawami ogólnymi, takimi jak konstrukcja budżetu, podejmowanie uchwał, struktura samorządu powiatowego, zakres zadań własnych bądź zleconych. Okazało się jednak, że zajmują ich również bieżące sprawy dotyczące konkretnych spraw, np. sprzedaż internatów na Będuszu i terenów inwestycyjnych.
Starosta obszernie odpowiadał na każde z pytań. Mimo luźnego charakteru lekcji (nie stawiano z niej stopni), młodzież opuściła salę bogatsza o szereg ważnych informacji. Być może w tej grupie znajdowali się przyszli radni, burmistrzowie lub starostowie.


Starosta Myszkowski Wojciech Picheta spotkał się z młodzieżą w myszkowskim LO

21

GRU

2011

46908

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Starosta_spotkal_sie_z_mlodzieza_358736195.JPG

Zdjęcie: Starosta_spotkal_sie_z_mlodzieza_358736195.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.