Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Stoły Wigilijno-Bożonarodzeniowe wracają do Myszkowa

Po raz kolejny w Myszkowie swoje najlepsze propozycje gastronomiczne będą prezentowali przedstawiciele organizacji ludowych z kilku powiatów. Wspaniała impreza - VII Prezentacja Stołów Wigilijno-Bożonarodzeniowych oraz V Regionalny Przegląd Ludowych Zespołów Kół Gospodyń Wiejskich rozpocznie się w sali Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie w niedzielę, 18 grudnia, o godz. 11.00. Będzie czego posmakować, jak również posłuchać tradycyjnej muzyki.

Impreza zapowiada się znakomicie, patronują jej starostowie powiatów: myszkowskiego, częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego. Należy oczekiwać wielu znamienitych gości. Patronatem honorowym objął Prezentację Prezes KZRKiOR Władysław Serafin i JE Ksiądz Biskup Antoni Długosz.

Organizatorami są Starostwo Powiatowe w Myszkowie i Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Częstochowie.
Prezentacja to cykliczna impreza, odbywająca się na terenie różnych powiatów, która promuje nie tylko tradycyjne kulinaria, ale również ludową kulturę. To kolorowy, pełen rozmachu i gastronomicznego przepychu przegląd rodzimych wyrobów oraz artystycznych osiągnięć.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców.

15

GRU

2011

29653

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

stoly2_873485949.jpg

Zdjęcie: stoly2_873485949.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.