Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

„Biznes otwarty dla wszystkich” – ruszyło szkolenie

W dniu 05.03.2012 r., Starostwo Powiatowe w Myszkowie, w ramach III etapu – wsparcia doradczo-szkoleniowego, rozpoczęło szkolenie „ABC Przedsiębiorczości” w projekcie pn: „Biznes otwarty dla wszystkich”, realizowanym w ramach Działania 6.2 - Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2011 – 2013 w województwie śląskim, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W szkoleniu bierze udział 55 uczestników projektu, którzy zostali podzieleni na trzy grupy szkoleniowe. Zajęcia prowadzą odpowiednio wykwalifikowani trenerzy (zatrudnieni w firmie szkoleniowej, która została wyłoniona w drodze przetargu).

Celem szkolenia jest zdobycie przez uczestników projektu wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu przedsiębiorczości, tj. podstaw i procedur prawnych z zakresu zakładania i funkcjonowania firmy, zasad tworzenia biznesplanu, finansowania działalności gospodarczej, wybranych zagadnień z zakresu marketingu, technik negocjacji, asertywności i radzenia sobie ze stresem. Uczestnicy zapoznają się również z dokumentacją niezbędną do zarejestrowania firmy. Zajęcia będą podzielone na teoretyczne oraz praktyczne, czyli zostaną poprowadzone metodą wykładów oraz ćwiczeń.

Szkolenie „ABC Przedsiębiorczości” ma przygotować każdego uczestnika projektu do prawidłowego założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz jej sprawnego funkcjonowania. Termin zakończenia szkolenia to dzień 29 marca 2012 roku.


Starosta Myszkowski Wojciech Picheta spotkał się z osobami biorącymi udział w szkoleniu

06

MAR

2012

66431

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Szkolenie_806125503.JPG

Zdjęcie: Szkolenie_806125503.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.