Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Abiturienci w Zespole Szkół nr 2 uroczyście zakończyli rok szkolny. Podczas piątkowej uroczystości sala gimnastyczna zapełniła się do ostatniego krzesła. Gościem honorowym był Starosta Myszkowski Wojciech Picheta, który wręczył najlepszej uczennicy nagrodę za osiągnięcia w nauce.

Szkoła, o której jeszcze kilka miesięcy temu było głośno z powodu bezpodstawnych plotek o jej zamknięciu, wypuściła grupę znakomicie przygotowanej młodzieży. Co więcej, wśród abiturientów było wiele osób dorosłych, kończących Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące.
- Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was nie tylko do matury i egzaminów zawodowych, ale także do dorosłego, odpowiedzialnego życia. Wy natomiast dawaliście nam swój młodzieńczy zapał i entuzjazm oraz obdarzyliście nas szacunkiem i zaufaniem- zwrócił się do uczniów dyrektor Jerzy Bryś.

Starosta Myszkowski Wojciech Picheta wręczył nagrodę za najlepsze wyniki w nauce uczennicy Technikum nr 2 Annie Lipeckiej. Ponadto szkołę z wyróżnieniem ukończyły Barbara Kowalczyk i Milena Gruszka.

- Jeszcze niedawno mówiono, że Starosta zamierza zlikwidować tę szkołę. O tym, że to nieprawda świadczą podjęte przez nas wielokierunkowe działania. Perspektywy są trudne ze względu na niż demograficzny i rozmaite decyzje, na które jako Starostwo nie możemy mieć wpływu. Jeżeli natomiast dołożymy starań, aby przekonać młodzież, że w naszym Powiecie dysponujemy znakomitymi placówkami, takimi jak ta, wtedy będzie i więcej uczniów, i więcej etatów. Dziękuję uczniom, panu dyrektorowi, gronu pedagogicznemu, a uczniom życzę sukcesów w kontynuowaniu nauki- mówił podczas uroczystości Starosta Wojciech Picheta.

Uroczystość wręczenia świadectw i wyróżnienia najlepszych uczniów urozmaicił znakomity pokaz Kick-boxingu w wykonaniu zawodników klubu Hammer Kick Zawiercie oraz występ zespołu ShaleyesH.


Starosta Wojciech Picheta i Dyrektor Jerzy Bryś wręczają najlepszej uczennicy Annie Lipeckiej ufundowaną przez Starostę nagrodę


Już ze świadectwami w rękach


Absolwenci Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego

21

MAJ

2012

37272

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zakonczenie1_885871891.JPG

Zdjęcie: zakonczenie1_885871891.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.