Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zakończył się konkurs „Wygraj Brukselę”, w którym startowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsi w nagrodę odwiedzą siedzibę Parlamentu Europejskiego. Są wśród nich uczniowie z Powiatu Myszkowskiego.

Kolejna już edycja konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej „Wygraj Brukselę” została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Akademia Edukacji Europejskiej” z Gliwic. Celem przedsięwzięcia jest promocja obiektywnej i rzetelnej wiedzy o instytucjach, politykach i programach Unii Europejskiej.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ostatecznie zostało wyłonionych 40 laureatów, w tym pięcioro z Powiatu Myszkowskiego. Osoby te wezmą udział w edukacyjnej podróży do Brukseli. W ramach podróży odbędą się spotkania z ciekawymi ludźmi na co dzień pracującymi w ważnych instytucjach w Brukseli, takich jak : Parlament Europejski, Komisja Europejska, Przedstawicielstwo RP przy UE oraz NATO.
W roku bieżącym powiat myszkowski ma 5 laureatów. Zostali nimi: Ewalina Mazanek, Dominika Kapuściak, Jakub Szmida, Elżbieta Karkowska, Dominika Mesjasz.
Wyjazd do Brukseli odbędzie się jesienią. Sponsorem nagrody jest Powiat Myszkowski.

03

LIP

2012

73220

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.