Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Osoby kończące naukę w Zespole Szkół nr 2 pożegnały się ze szkołą. Abiturienci z Technikum, Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych i Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych odebrali swoje świadectwa.

Na uroczystości zjawił się Starosta Myszkowski Wojciech Picheta i Przewodniczący Rady Powiatu Marian Szczerbak. Całość poprowadził Dyrektor szkoły Jerzy Bryś.

Podobnie, jak inne placówki ponadgimnazjalne w powiecie myszkowskim, tak i ZS nr 2 przygotował swoich abiturientów do wymogów dzisiejszego rynku pracy.
W tym roku nagrodę Starosty Myszkowskiego za osiągnięcie wspaniałych wyników w szkole otrzymała absolwentka Technikum Paulina Karcz.

- Wierzę, że z nostalgią będziecie wspominać chwile spędzone w murach tej szkoły. Teraz wkraczacie w już dorosłe życie, beztroska się skończyła – mówił Starosta, życząc wszystkim absolwentom spełnienia planów osobistych, edukacyjnych i zawodowych. Na koniec Starosta skierował podziękowania do nauczycieli i dyrekcji szkoły za trud włożony w kształcenie tegorocznych absolwentów.

Starosta Wojciech Picheta i Przewodniczący Marian Szczerbak w asyście Dyrektora Jerzego Brysia wręczają nagrodę najlepszej uczennicy Paulinie Karcz


Wspólne zdjęcie byłych uczniów z przedstawicielami powiatowego samorządu

27

MAJ

2013

97107

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

nagroz1_24774982.jpg

Zdjęcie: nagroz1_24774982.jpg

Ukryj moduł.