Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Czerwcowe powodzie spowodowały poważne straty w Gminie Niegowa. Powiat Myszkowski otrzymał wsparcie z województwa dzięki szybkiej reakcji.

O tym, że współpraca między instytucjami publicznymi jest podstawą efektywnych działań nie trzeba nikogo przekonywać. Powiat Myszkowski pod tym względem mógłby stać się wzorem właściwego postępowania.
Ledwie minęły ulewy czerwcowe, w wyniku których ucierpiała Gmina Niegowa, a już udało się pozyskać 320 tys. zł na sprawne i szybkie usunięcie szkód.

Pisaliśmy już o tym wcześniej, ale wypada podkreślić fakt, że wzorcowa współpraca między zarządem kryzysowym Wojewody, a Starostą Myszkowskim i Wicestarostą Myszkowskim oraz Powiatowym Zarządem Dróg zaowocowała szybkim przyznaniem środków.

Wiele uznania należy się pracy Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie, który w ekspresowym tempie oszacował poziom strat, dzięki czemu Powiat Myszkowski mógł niemal od razu uzyskać niezbędne środki na usuwanie klęsk żywiołowych.
W ostatnich tygodniach Starostowie Wojciech Picheta i Mariusz Trepka wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Marianem Szczerbakiem i Dyrektorem PZD Józefem Pabianem uczestniczyli w służbowych objazdach najbardziej zagrożonych terenów i dróg powiatowych. Rekonesans ten pozwoli z większą efektywnością przewidywać potrzeby w wypadu zagrożenia klęską żywiołową.

14

SIE

2013

84464

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.