Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wojewódzki Zarząd Dróg zaczął remont wiaduktu w Myszkowie. Prace potrwają do 15 grudnia. W dniach 31 listopada (piątek)- 3 listopada (poniedziałek) ruch na wiadukcie będzie odbywał się dwoma pasami (w piątek od ok. godz. 14-15). Za utrudnienia nie odpowiada Starostwo Powiatowe w Myszkowie.

Wiadukt znajduje się na drodze wojewódzkiej, prac na nim nie wykonuje Powiatowy Zarząd Dróg. Przedsięwzięcie jest inwestycją Wojewódzkiego Zarządu Dróg.

Z informacji uzyskanych z WZD wynika, że wiadukt jest doraźnie remontowany. Już wcześniej odpadały od podpór konstrukcji fragmenty betonu. ZDW zabezpieczył te elementy prowizorycznie. Obecnie rozpoczęła się kompleksowa naprawa podpór. Polega ona na uzupełnieniu ubytków w skorodowanym betonie. Fachowo nazywa się to „reprofilacją”.
Dodatkowo naprawiona będzie także jedna z dylatacji, a balustrady zabezpieczone zostaną antykorozyjnie. Roboty potrwają do 15 grudnia br. i kosztować będą ok. 1,5 mln złotych.

29

PAŹ

2014

39171

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.