Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Starosta Myszkowski Wojciech Picheta nagrodził nauczycieli, których praca i codzienny wysiłek dydaktyczny od wielu lat przynoszą wiele pożytku tak uczniom, jak i placówkom szkolnym, w których wyróżnieni prowadzą zajęcia.

Uhonorowani nauczyciele od lat cieszą się znakomitą opinią. Przez wiele lat pracy zanotowali wiele ważnych osiągnięć dydaktycznych. Są zaangażowani w rozwój swoich szkół i dbają o jakość kształcenia.

- Gratuluję państwu i życzę dalszych sukcesów wychowawczych oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym, rodzinnym i osobistym. Państwa praca ma ogromną wagę, gdyż w sposób bezpośredni przygotowuje naszą młodzież do dorosłego życia- powiedział Starosta Wojciech Picheta, podczas uroczystego spotkania w Starostwie Powiatowym w Myszkowie.

Nagrodzeni odebrali z rąk Starosty, Wicestarosty Mariusza Trepki i członka Zarządu Michała Trojakowskiego okolicznościowe dyplomy z gratulacjami.

Nagrody otrzymali: Eugeniusz Bugaj (Dyrektor ZS nr 1) - nagroda jubileuszowa oraz nagroda z okazji Dnia Edukacji Narodowej; Mariola Piątek (Dyrektor ZS w Żarkach); Anna Czechowska (ZS nr 2 w Myszkowie); Iwona Starostka (LO w Myszków); Jolanta Bandachowska (ZS w Żarkach); Małgorzata Janocha (ZS nr 1 w Myszkowie; Piotr Kos (Wicedyrektor ZS nr 1 w Myszkowie);

Warto zaznaczyć, że w Powiecie Myszkowskim znajdują się szkoły przygotowujące do dziesiątków zawodów. Są to placówki, po opuszczeniu których absolwent jest w pełni przygotowany zarówno do podjęcia pracy, jak również do dalszego studiowania. To również zasługa wszystkich nauczycieli.


Na wspólnym zdjęciu nagrodzeni nauczyciele – Eugeniusz Bugaj, Mariola Piątek, Anna Czechowska, Iwona Starostka, Jolanta Bandachowska, Małgorzata Janocha, Piotr Kos – ze Starostą Wojciechem Pichetą, Wicestarostą Mariuszem Trepką i Członkiem Zarządu Michałem Trojakowskim

28

PAŹ

2014

5491

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

nn1_846349074.JPG

Zdjęcie: nn1_846349074.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.