Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Myszkowskim Domu Kultury spotkali się członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, aby wspólnie w ciepłej, rodzinnej atmosferze spędzić czas przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Wśród gości honorowych był Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki.

Na wieczerzę wigilijną, przygotowaną przez Zarząd Związku, przybyło ponad 100 osób. Gości powitał wiceprezes PZERI Jerzy Froś i zaprosił do wspólnego posiłku. Tradycja przedświątecznych spotkań myszkowskiego oddziału Związku sięga wielu lat wstecz. Za każdym razem jest to pieczołowicie przygotowana kolacja, której cechą wyróżniającą - podobnie jak wszystkie spotkania emerytów – jest niezwykła dbałość o detal. Tak było i tym razem – świąteczny wystrój sali bankietowej w MDK, akcenty artystyczne i ciepły, przyjazny nastrój złożyły się na uroczystość zorganizowaną ze smakiem i w zgodzie z tradycją.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Senator RP Jarosław Lasecki, Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Ksiądz Pleban Stefan Jachimczak.

Starosta Dariusz Lasecki podziękował za zaproszenie i złożył życzenia całemu Związkowi.

- Pragnę życzyć państwu spokojnych i radosnych, nasyconych rodzinnym ciepłem świąt Bożego Narodzenia i chwili odpoczynku od codziennych obowiązków, a całemu Związkowi wszystkiego najlepszego w 2015 roku – przede wszystkim spełnienia zakładanych celów i jak najwspanialszych osiągnięć- powiedział Starosta, dziękując za zaproszenie na spotkanie.

Warto podkreślić, że długoletnia działalność Związku Emerytów w Myszkowie zapisała się wspaniałymi osiągnięciami i dla wielu osób, których kariera zawodowa już się skończyła, okazała się nowym etapem w życiu.

Wigilijna kolacja w pięknie udekorowanej sali, z tradycyjnym opłatkiem i kolędami była nie tylko wypełnieniem polskiej tradycji, ale również okazją do wspólnego podsumowania całego roku działalności.


Starosta Dariusz Lasecki odbiera gratulacje z rąk przedstawicieli PZERI


Podczas kolacji wigilijnej w sali bankietowej myszkowskiego MDK zebrało się bardzo wielu członków PZERI i gości zaproszonych

15

GRU

2014

24536

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

emer1_640671451.JPG

Zdjęcie: emer1_640671451.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.