Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie poświęcone złożonym problemom dostawy energii cieplnej przez myszkowską Fabrykę Papieru. Wynika z niego, że mieszkańcy Mijaczowa mogą spać spokojnie: według zapewnień stron, ciepło będzie dostarczone. Dostawy zapewni firma U&R Calor, która poinformuje mieszkańców w postaci specjalnego komunikatu o szczegółach procesu przejęcia dostaw ciepła.

Od pewnego czasu mieszkańcy Mijaczowa czuli się zaniepokojeni sygnałami o możliwości wstrzymania dostaw energii cieplnej z ciepłowni, należącej do Papierni. Pojawił się podmiot, który weźmie na siebie to zadanie.

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki już wcześniej, wspólnie z Burmistrzem Włodzimierzem Żakiem, podejmowali interwencje w tej sprawie. Istotą było bezbolesne i płynne przeprowadzenie procesu przejęcia dostaw przez nową firmę i zapewnienie ciepła mieszkańcom.

W czwartek w myszkowskim Starostwie miało miejsce spotkanie zainteresowanych stron - Papierni i Firmy Calor oraz przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych - z udziałem Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego i Burmistrza Włodzimierza Żaka.

Jak poinformowano podczas spotkania, Papiernia i Firma Calor podpisały porozumienie, na podstawie którego ta druga będzie podawać ciepło. Przejęcie instalacji przez nowy podmiot nastąpi prawdopodobnie w poniedziałek. Więcej informacji na ten temat będzie bezpośrednio zainteresowanym mieszkańcom udostępniała Firma Calor.

W imieniu Firmy Calor informujemy, że w poniedziałek od godz. 8.00 do wieczora nastąpi wstrzymanie dostaw ciepła.

30

STY

2015

15713

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.