Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nowa Perspektywa – szansa na zatrudnienie

Powiatowy Urząd Pracy rozpoczyna kolejny z projektów, skierowanych do osób pozostających bez pracy. „Nowa Perspektywa” to przedsięwzięcie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego programu Kapitał Ludzki.

Sytuacja na rynku pracy jest w całym kraju bardzo trudna, stąd każde działanie, podejmowane przez instytucje zajmujące się zwalczaniem bezrobocia, ma ogromna wagę. Myszkowski PUP rozpoczyna nabór na wnioski dotyczące staży dla 98 osób (w tym 48 długotrwale bezrobotnych) oraz organizacji prac interwencyjnych (dla 60 osób, które w ostatnich 6 miesiącach pozostawały bez zatrudnienia, w tym 30 długotrwale bezrobotnych). Program jest skierowany do osób do 30 roku życia.

Ponadto 10 pracodawców, którzy złożą wnioski o wyposażenie/doposażenie jednego stanowiska pracy mogą ubiegać się o refundację zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych.

30

STY

2015

89715

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.