Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Za nami sesja absolutoryjna Rady Powiatu w Myszkowie. Obok uchwalenia absolutorium dla Zarządu z wykonania budżetu w roku 2014, radni przyjęli m.in. nowy regulamin organizacyjny Starostwa Powiatowego.
 
Sprawozdanie z wykonania budżetu przedstawił Starosta Dariusz Lasecki. Opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej była pozytywna, podobnie jak stanowiska komisji Rady Powiatu, w tym Komisji Rewizyjnej.
Oto podstawowe dane szczegółowe, które określają wykonanie budżetu w 2014 r. W trakcie roku uzyskano dochody w kwocie 61.043.793,65 zł, co stanowi 101,08% dochodów zaplanowanych. Wydatki, jakie poniósł Powiat zamykają się w kwocie 64.535.823,04, czyli 96,39 % planu. Deficyt budżetu (czyli dochody – wydatki) wyniósł 3.492.029,39 zł.

W roku 2014 Powiat Myszkowski uzyskał dochody wyższe od zaplanowanych o 650.053,65 zł. Ostatecznie, po uwzględnieniu wyższych dochodów od zaplanowanych, poniesionych niższych wydatków bieżących i majątkowych, zaciągnięcie niższego kredytu od zaplanowanego – wynik finansowy Powiatu jest dodatni i wynosi 2.877.117,38.
Radni wzajemnie podziękowali sobie za pracę za cały ubiegły rok, podobnie jak członkowie poprzedniego i obecnego Zarządu wyrazili.

Jednym z ważniejszych punktów obrad było przyjęcie nowego regulaminu, który obowiązuje w Starostwie Powiatowym. W wyniku przekształceń powstaną nowe komórki, takie jak Biuro Funduszy Unijnych, Biuro Promocji Kultury i Sportu. W strukturę Wydziału Finansowego włączony zostanie Referat ds. obsługi Finansowo-Księgowej Szkół. Poważnie zmniejszy się ilość etatów. 
Z nowym regulaminem można zapoznać się tutaj
 

abol.jpg
Głosowanie nad uchwaleniem absolutorium dla Zarządu Powiatu

24

CZE

2015

36657

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

abol_363554974.jpg

Zdjęcie: abol_363554974.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.