Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Myszkowskim opuściła już mury swoich placówek i rozpoczęła wakacje. W ośrodkach odbyło się uroczyste zakończenie roku.
 
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Wicestarosta Anna Socha-Korendo odwiedzili z tej okazji Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół nr 1 w Myszkowie. W ZS nr 1 zjawili się także członkowie Zarządu Powiatu Rafał Kępski i Mariusz Morawiec.

W LO uczniowie klas pierwszych i drugich zebrali się w hali sportowej na apelu, gdzie Starostowie w asyście Dyrektora Aleksandra Surmy wręczyli nagrody wyróżniającym się wychowankom szkoły. 

zak1.jpg
Liceum Ogólnokształcące: Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Wicestarosta Anna Socha-Korendo wręczali uczniom nagrody

W ZS nr 1 odbyła się pomysłowa uroczystość – zakończenie roku połączono ze szkolną „Galą Oskarów”. Najlepsi uczniowie, oraz ci, którzy w rozmaitych dziedzinach notują bardzo dobre osiągnięcia, oprócz świadectw i nagród, w tym nagrody Starosty Myszkowskiego, otrzymali również statuetki Oskarów. Co ciekawe, największego Oskara w imię podzięki za prowadzenie jednostki dostał Dyrektor Eugeniusz Bugaj.

zak2.jpg
Wspólne zdjęcie z grupą wyróżnionych uczniów jednej z klas

- Dziękuję za zaproszenie, gratuluję wszystkim uczniom wyników i za to, że staraliście się przez cały rok. Kadrze pedagogicznej dziękuję za trud i zaangażowanie. Chciałabym również życzyć wam tego, abyście zdobywali jak najlepsze wyniki w nauce. Przed wami wakacje, naładujcie baterie, akumulatory, abyśmy w pełni sił po wypoczynku spotkali się tutaj pierwszego września - mówiła Wicestarosta Anna Socha-Korendo podczas zakończenia w ZS nr 1.

zak3.jpg
Zespół Szkół nr 1: Starosta i Wicestarosta z nagrodzoną uczennicą i Dyrektorem Eugeniuszm Bugajem

zak4.jpg
Dyrektor Eugeniusz Bugaj ze statuetką Oskara, którą otrzymał od swoich uczniów


29

CZE

2015

15936

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zak1_292323070.jpg

Zdjęcie: zak1_292323070.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.